وکتور تیم توسعه خلاق در حال کار در مورد پروژه جدید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

جزئیات

شناسه فایل
ZH-10451
نام لاتین
Searching Design Creative Development Team Working Discuss New Project Creative Process Brainstorming Concept Vector Illustration Flat Style
دسته
پسوند
نرم افزار
Adobe illustrator

توضیحات

در گرافیک وکتوری برخلاف گرافیک پیکسلی که در آن تصویر به صورت مجموعه ای از پیکسل ها ذخیره می شود و رنگ هر پیکسل به طور جداگانه ذخیره می شود، از خطوط و منحنی هایی به نام بردار تشکیل شده اند که در آن اطلاعات راجع به رنگ و سایز به صورت ریاضی تعریف می شوند.

اجزای این تصاویر را می توان بدون از دست دادن کیفیت به راحتی جا به جا کرد و تغییر اندازه داد. این تصاویر مستقل از رزولوشن هستند و شما می‌توانید آنها را بزرگ و کوچک کنید و در هر رزولوشنی بدون از دست دادن جزئیات و وضوح تصویر، آنها را چاپ کنید.

به عنوان مثال این روش در طراحی لوگو و نماد خیلی مورد استفاده قرار می گیرد.

فرمت eps است.

کلمات مرتبط:
افکار جدید ، ایده ، ایده ال ، ایده بازاریابی ، ایده پردازی ، ایده چراغ ، ایده خلاق ، ایده درامد ، ایده راه اندازی کسب وکار ، ایده رشد ، ایده کسب و کار ، ایده کسب وکار ، ایده لامپ ، ایده مالی ، ایده مشاغل ، ایده موفق ، ایده های الهام بخش ، بنرخلق ایده ، پروژه ، چراغ ، خلق ایده ، راه اندازی مشاغل ، شرکت ، طوفان فکری ، فرآیند خلاق ، فکر ، لامپ ، لامپ ایده ، لامپ ذهن ، مشارکت ، مشاغل ، همکاری ، وکتور ایده خلاق

طرح های مرتبط

ثبت گزارش خرابی لینک

اگر لینک دانلود فایل خراب است و یا پس از دانلود به مشکل بر خوردید، از طریق فرم زیر به ما اطلاع دهید.

ژیوانو

دانلود فایل لایه باز

زمینه تخصصی فعالیت ما فروش و به اشتراک گذاری فایل لایه باز، وکتور و عکس گرافیکی و نرم افزار های فتوشاپ، ایلاستریتور و … می باشد. ما در این سایت قصد داریم تجربیات و آموخته‌های خود را اگر چند ناچیز، با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم و در این راه از تجربیات شما عزیزان نیز بهره‌مند شویم. امیدواریم که با قدم نهادن در این راه بتوانیم کمکی به دوستان و هموطنان خود در این مرز و بوم کرده باشیم.


با عضویت در سایت ژیوانو و تهیه اشتراک ویژه، دسترسی به انواع فایل لایه باز، وکتور، موکاپ، کارت ویزیت، عکس های گرافیکی و ... خواهید داشت.

سایر طرح ایرانی کارت ویزیت موکاپ فایل لایه باز وکتور

© تمامی حقوق برای هلدینگ خلاق شتاب فا محفوظ است.

جستجو

نماد اعتماد الکترونیکی