وکتور کارت ویزیت و لوگو طرح چهره نیم رخ زن

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

جزئیات

شناسه فایل
ZH-12547
نام لاتین
Woman Logo With Beauty Gradient Concept Business
دسته

  توضیحات

  در گرافیک وکتوری برخلاف گرافیک پیکسلی که در آن تصویر به صورت مجموعه ای از پیکسل ها ذخیره می شود و رنگ هر پیکسل به طور جداگانه ذخیره می شود، از خطوط و منحنی هایی به نام بردار تشکیل شده اند که در آن اطلاعات راجع به رنگ و سایز به صورت ریاضی تعریف می شوند.

  اجزای این تصاویر را می توان بدون از دست دادن کیفیت به راحتی جا به جا کرد و تغییر اندازه داد. این تصاویر مستقل از رزولوشن هستند و شما می‌توانید آنها را بزرگ و کوچک کنید و در هر رزولوشنی بدون از دست دادن جزئیات و وضوح تصویر، آنها را چاپ کنید.

  به عنوان مثال این روش در طراحی لوگو و نماد خیلی مورد استفاده قرار می گیرد.

  فرمت eps است.

  کلمات مرتبط:
  آرم طراحی ارایشگاه ، ارایشگاه زنانه ، ارم ارایشگاه مو ، ارم سالن زیبایی ، کارت ویزیت ارایشگاه ، لوگو ارایشگاه زیبایی زنانه ، لوگو ارایشگاه و سالن زیبایی ، لوگو برند ارایشگاهی ، لوگو چره زن ، لوگو زنانه ، لوگو سالن ارایشی ، لوگو سالن ارایشی زیبایی ، لوگو سالن زیبایی ، لوگو سالن زیبایی و بهداشتی بانوان ، لوگو سالن های ارایشی ، لوگو سالن های ارایشی بانوان ، لوگو سالن های ارایشی بهداشتی ، لوگو سالن های زیبایی زنانه ، لوگو سالنهای بهداشتی ، لوگو طرح چهره زن و گل ، لوگو طرح چهره زن و یرگ ، لوگوارایشگاه ، لوگوی ارایشگاه ، مجموعه لوگو سالن ارایشی ، وکتور ارایشگاه زنانه

  طرح های مرتبط

  ثبت گزارش خرابی لینک

  اگر لینک دانلود فایل خراب است و یا پس از دانلود به مشکل بر خوردید، از طریق فرم زیر به ما اطلاع دهید.

  ژیوانو

  دانلود فایل لایه باز

  زمینه تخصصی فعالیت ما فروش و به اشتراک گذاری فایل لایه باز، وکتور و عکس گرافیکی و نرم افزار های فتوشاپ، ایلاستریتور و … می باشد. ما در این سایت قصد داریم تجربیات و آموخته‌های خود را اگر چند ناچیز، با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم و در این راه از تجربیات شما عزیزان نیز بهره‌مند شویم. امیدواریم که با قدم نهادن در این راه بتوانیم کمکی به دوستان و هموطنان خود در این مرز و بوم کرده باشیم.


  با عضویت در سایت ژیوانو و تهیه اشتراک ویژه، دسترسی به انواع فایل لایه باز، وکتور، موکاپ، کارت ویزیت، عکس های گرافیکی و ... خواهید داشت.

  سایر طرح ایرانی کارت ویزیت موکاپ فایل لایه باز وکتور

  © تمامی حقوق برای هلدینگ خلاق شتاب فا محفوظ است.

  جستجو

  نماد اعتماد الکترونیکی