وکتور شهر هوشمند شبکه سه بعدی سیمی سیستم اتوماسیون ساختمان هوشمند

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

جزئیات

شناسه فایل
ZH-14030
نام لاتین
Low Poly Smart City 3d Wire Mesh Intelligent Building Automation System Business Concept High Skyscrapers Border Pattern Background Architecture Urban Cityscape Technology Illustration
دسته
پسوند
نرم افزار
Adobe illustrator

توضیحات

در گرافیک وکتوری برخلاف گرافیک پیکسلی که در آن تصویر به صورت مجموعه ای از پیکسل ها ذخیره می شود و رنگ هر پیکسل به طور جداگانه ذخیره می شود، از خطوط و منحنی هایی به نام بردار تشکیل شده اند که در آن اطلاعات راجع به رنگ و سایز به صورت ریاضی تعریف می شوند.

اجزای این تصاویر را می توان بدون از دست دادن کیفیت به راحتی جا به جا کرد و تغییر اندازه داد. این تصاویر مستقل از رزولوشن هستند و شما می‌توانید آنها را بزرگ و کوچک کنید و در هر رزولوشنی بدون از دست دادن جزئیات و وضوح تصویر، آنها را چاپ کنید.

به عنوان مثال این روش در طراحی لوگو و نماد خیلی مورد استفاده قرار می گیرد.

فرمت eps است.

کلمات مرتبط:
آسمان خراش های بلند ، ارتباط فناوری ، الگوی مرزی پس زمینه معماری ، الگوی مرزی معماری ، بکگراند فناوری ، پس زمینه تکنولوژی ، پس زمینه فناوری ، پس‌زمینه فناوری ، تصویر فناوری ، تکنولوژی ، تکنولوژی ارتباط ، تکنولوژی پیشرفته ، تکنولوژی جهانی ، تکنولوژی شهری ، رابط فناوری ، شبکه فناوری ، طرح تکنولوژی ، طرح فناوری ، عصر فناوری ، فناوری ارتباطات ، فناوری انتزاعی ، فناوری دیجیتال ، فناوری علمی ، مفهوم کسب و کار آسمان خراش های بلند ، مفهوم کسب و کار آسمان خراشد ، منظر شهری ، وکتور فناوری

طرح های مرتبط

ثبت گزارش خرابی لینک

اگر لینک دانلود فایل خراب است و یا پس از دانلود به مشکل بر خوردید، از طریق فرم زیر به ما اطلاع دهید.

ژیوانو

دانلود فایل لایه باز

زمینه تخصصی فعالیت ما فروش و به اشتراک گذاری فایل لایه باز، وکتور و عکس گرافیکی و نرم افزار های فتوشاپ، ایلاستریتور و … می باشد. ما در این سایت قصد داریم تجربیات و آموخته‌های خود را اگر چند ناچیز، با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم و در این راه از تجربیات شما عزیزان نیز بهره‌مند شویم. امیدواریم که با قدم نهادن در این راه بتوانیم کمکی به دوستان و هموطنان خود در این مرز و بوم کرده باشیم.


با عضویت در سایت ژیوانو و تهیه اشتراک ویژه، دسترسی به انواع فایل لایه باز، وکتور، موکاپ، کارت ویزیت، عکس های گرافیکی و ... خواهید داشت.

سایر طرح ایرانی کارت ویزیت موکاپ فایل لایه باز وکتور

© تمامی حقوق برای هلدینگ خلاق شتاب فا محفوظ است.

جستجو

نماد اعتماد الکترونیکی