وکتور موکاپ نمایشگر کامپیوتر سه زاویه مختلف

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

جزئیات

شناسه فایل
ZH-15184
نام لاتین
Computer Display Mockup
پسوند
،
نرم افزار
Adobe illustrator

توضیحات

در گرافیک وکتوری برخلاف گرافیک پیکسلی که در آن تصویر به صورت مجموعه ای از پیکسل ها ذخیره می شود و رنگ هر پیکسل به طور جداگانه ذخیره می شود، از خطوط و منحنی هایی به نام بردار تشکیل شده اند که در آن اطلاعات راجع به رنگ و سایز به صورت ریاضی تعریف می شوند.

اجزای این تصاویر را می توان بدون از دست دادن کیفیت به راحتی جا به جا کرد و تغییر اندازه داد. این تصاویر مستقل از رزولوشن هستند و شما می‌توانید آنها را بزرگ و کوچک کنید و در هر رزولوشنی بدون از دست دادن جزئیات و وضوح تصویر، آنها را چاپ کنید.

به عنوان مثال این روش در طراحی لوگو و نماد خیلی مورد استفاده قرار می گیرد.

کلمات مرتبط:
دانلود صفحه نمایش ، دانلود صفحه نمایش خالی ، دانلود مانیتور ، دانلود مانیتور خالی ، دانلود موکاپ ، دانلود موکاپ صفحه نمایش خالی ، دانلود موکاپ نمایشگر خالی ، دانلود نمایشگر ، دانلود نمایشگر خالی ، دانلود وکتور ، دانلود وکتور صفحه نمایش ، دانلود وکتور صفحه نمایش خالی ، دانلود وکتور صفحه نمایش کامپیوتر خالی ، موکاپ ، موکاپ صفحه نمایش ، موکاپ صفحه نمایش خالی ، موکاپ صفحه نمایش کامپیوتر خالی ، موکاپ مانیتور ، موکاپ مانیتور خالی ، موکاپ مانیتور کامپیوتر خالی ، موکاپ نمایشگر ، موکاپ نمایشگر خالی ، موکاپ نمایشگر کامپیوتر ، وکتور ، وکتور صفحه نمایش ، وکتور صفحه نمایش خالی ، وکتور صفحه نمایش کامپیوتر خالی ، وکتور مانیتور ، وکتور مانیتور خالی ، وکتور مانیتور کامپیوتر خالی ، وکتور نمایشگر ، وکتور نمایشگر خالی ، وکتور نمایشگر کامپیوتر خالی

طرح های مرتبط

ثبت گزارش خرابی لینک

اگر لینک دانلود فایل خراب است و یا پس از دانلود به مشکل بر خوردید، از طریق فرم زیر به ما اطلاع دهید.

ژیوانو

دانلود فایل لایه باز

زمینه تخصصی فعالیت ما فروش و به اشتراک گذاری فایل لایه باز، وکتور و عکس گرافیکی و نرم افزار های فتوشاپ، ایلاستریتور و … می باشد. ما در این سایت قصد داریم تجربیات و آموخته‌های خود را اگر چند ناچیز، با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم و در این راه از تجربیات شما عزیزان نیز بهره‌مند شویم. امیدواریم که با قدم نهادن در این راه بتوانیم کمکی به دوستان و هموطنان خود در این مرز و بوم کرده باشیم.


با عضویت در سایت ژیوانو و تهیه اشتراک ویژه، دسترسی به انواع فایل لایه باز، وکتور، موکاپ، کارت ویزیت، عکس های گرافیکی و ... خواهید داشت.

سایر طرح ایرانی کارت ویزیت موکاپ فایل لایه باز وکتور

© تمامی حقوق برای هلدینگ خلاق شتاب فا محفوظ است.

جستجو

نماد اعتماد الکترونیکی