فایل لایه باز اطلاعیه فوت چهلمین روز درگذشت پدر

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

جزئیات

شناسه فایل
ZH-14536
نام لاتین
Open layer file of the death announcement of the 40th day of the death of the father
پسوند
نرم افزار
Adobe Photoshop

توضیحات

در مورد فایل های لایه باز، فرمتی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، فرمت PSD است که مربوط به نرم افزار گرافیکی فتوشاپ است. هنگامی که شما با نرم افزار فتوشاپ طرحی را ایجاد می کنید، در هنگام ذخیره فایل می توانید فرمت ذخیره شدن را PSD انتخاب کنید و سپس فایل را ذخیره کنید. حالا هر بار که این فایل را باز کنید می توانید به صورت کامل آن را ویرایش کنید. همچنین این امکان برای شما فراهم است تا فایل را به دوستان خود بدهید و آن ها نیز قابلیت ویرایش تمامی المان های موجود در طرح شما را خواهند داشت. در مورد فایل های لایه باز PSD جالب است بدانید حداکثر حجم آن ۲ گیگابایت خواهد بود و بیشتر از آن امکان ذخیره فایل وجود ندارد. البته ۲ گیگابایت حجم بسیار زیادی است و تقریبا تمامی پروژه های مبتدی و حرفه ای حجم بسیار کمتری دارند.
بدون شک طرح های لایه باز کمک بسیاری به طراحان می کنند. به طور مثال فرض کنید شما در یک کانون تبلیغات مشغول به کار طراحی هستید و روزانه چندین سفارش طراحی و چاپ کارت ویزیت دریافت می کنید. قطعا اگر سعی کنید تمامی کارت ویزیت و دیگر سفارشات را از پایه طراحی کنید وقت بسیار زیادی از شما گرفته می شود. حال شما می توانید به سایت ژیوانو مراجعه کنید و از بین صدها فایل لایه باز کارت ویزیت، طرح نزدیک به سفارش خود را دانلود کرده و با کمی تغییر آن را تحویل مشتری دهید. با این کار هم وقت بسیار کمتری از شما گرفته می شود و همچنین یک کار حرفه ای و با گرافیک خوب تحویل مشتری می دهید. این فقط یک کاربرد طرح لایه باز بود و موارد بسیار بیشتری وجود دارد که طرح های لایه باز شما را از پیچیدگی های طراحی راحت می کند.

کلمات مرتبط:
آگهی ترحیم ، آگهی ترحیم چهلمین درگذشت پدر ، آگهی درگذشت ، اطلاعیه سومین روز درگذشت فوت ، اطلاعیه فوت ، اطلاعیه فوت چهلمین روز درگذشت ، اطلاعیه مرگ ، اطلاعیه مرگ مرد جوان ، اعلامیه ترحیم ، اعلامیه فوت ، اعلامیه فوت لاکچری ، اعلامیه مرگ ، اگهی ترحیم ، پیام تسلیت ، چهلمین درگذشت ، درگذشت ، درگذشت پدر ، درگذشت ترحیم ، درگذشت ترحیم فوت مادر ، درگذشت فوت مادر ، درگذشت فوت مادر یا همسر ، سومین روز درگذشت فوت مادر یا همسر ، فایل لایه باز اطلاعیه سومین روز ، فایل لایه باز اطلاعیه سومین روز درگذشت فوت مادر یا همسر ، فایل لایه باز اطلاعیه فوت ، فایل لایه باز اطلاعیه فوت چهلمین روز درگذشت پدر ، فایل لایه باز اطلاعیه مرگ مرد جوان ، فایل لایه باز اعلامیه فوت ، فایل لایه باز اعلامیه فوت لاکچری ، فایل لایه باز اعلامیه مرگ ، فایل لایه باز اعلامیه مرگ مرد جوان ، متن اطلاعیه فوت ، متن اگهی ترحیم ، متن چهلمین درگذشت ، متن چهلمین درگذشت پدر

طرح های مرتبط

ثبت گزارش خرابی لینک

اگر لینک دانلود فایل خراب است و یا پس از دانلود به مشکل بر خوردید، از طریق فرم زیر به ما اطلاع دهید.

ژیوانو

دانلود فایل لایه باز

زمینه تخصصی فعالیت ما فروش و به اشتراک گذاری فایل لایه باز، وکتور و عکس گرافیکی و نرم افزار های فتوشاپ، ایلاستریتور و … می باشد. ما در این سایت قصد داریم تجربیات و آموخته‌های خود را اگر چند ناچیز، با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم و در این راه از تجربیات شما عزیزان نیز بهره‌مند شویم. امیدواریم که با قدم نهادن در این راه بتوانیم کمکی به دوستان و هموطنان خود در این مرز و بوم کرده باشیم.


با عضویت در سایت ژیوانو و تهیه اشتراک ویژه، دسترسی به انواع فایل لایه باز، وکتور، موکاپ، کارت ویزیت، عکس های گرافیکی و ... خواهید داشت.

سایر طرح ایرانی کارت ویزیت موکاپ فایل لایه باز وکتور

© تمامی حقوق برای هلدینگ خلاق شتاب فا محفوظ است.

جستجو

نماد اعتماد الکترونیکی